Eksperci Alpha Park

Tworząc osiedle Alpha Park, współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swojej branży. Pomogą Ci zdobyć środki na wymarzone mieszkanie, wsłuchają się w Twoje sugestie na temat materiałów budowlanych, a na koniec udzielą porady w dekorowaniu pomieszczeń. Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu!

 

ekspert_1

Doradca kredytowy

Zdobądź środki na swoje wymarzone mieszkanie. Nasz doradca kredytowy zapewni ci indywidualne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i możliwość finansowych. Nie zwlekaj i skontaktuje się z nim już teraz.

Zadaj pytanie

ekspert_sidebox_1

Architekt wnętrz

Na osiedlu Alpha Park mieszkańcy aktywnie uczestniczą w tworzeniu ich przyszłego mieszkania – dobierają materiały w biurze sprzedaży, a jeśli potrzebują rady, otrzymują bezpłatną konsultację architekta wnętrz. Napisz, a nasz specjalista pomoże Ci z przyjemnością.

Zadaj pytanie

ekspert_sidebox_1

Inspektor budowy

Alpha Park to kompleksowe osiedle nastawione na spełnienie potrzeb mieszkańców. Inwestor zaproponował nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które zapewnią przyszłym lokatorom komfort i oszczędności. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do naszego inspektora budowy.

Zadaj pytanie